Kursy gimnazjalne

więcej filtrówmniej filtrów
Placówka oferuje cztery rodzaje kursów: część matematyczno-przyrodniczą z zakresu matematyki, część matematyczno-przyrodniczą z zakresu przedmiotów przyrodniczych, część humanistyczną z zakresu języka polskiego oraz część humanistyczną z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.
Egzamin gimnazjalny to ważne wyzwanie, które kształtuje dalsze etapy edukacji. Od jego wyników zależy wybór liceum. Tylko uczniowie z najwyższymi wynikami, dostaną się do prestiżowych liceów i tym samym drzwi najlepszych uczelni w kraju i zagranicą staną przed nimi otworem. By pomóc każdemu uczniowi jak najlepiej zdać trudny i ważny egzamin, oddziały Edun Korepetycje opracowały specjalne kursy przygotowujące.
Kursy gimnazjalne humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze i językowe.
Firma Abiturient zaprasza na skuteczne kursy gimnazjalne dla wszystkich chcących kontynuować naukę w prestiżowych liceach.
Kanał RSS dla tej listy