Kursy gimnazjalne

miasto
egzamin
Kursy gimnazjalne z języka polskiego i pozostałych przedmiotów humanistycznych,prowadzone przez wykwalifikowanych i sympatycznych nauczycieli. Naszym uczniom zapewniamy wszystkie materiały dydaktyczne i pomocnicze. Zapisy w siedzibie firmy przy ul. Szosa Lubicka 168D oraz telefonicznie pod numerem telefonu 608640118
Placówka oferuje cztery rodzaje kursów: część matematyczno-przyrodniczą z zakresu matematyki, część matematyczno-przyrodniczą z zakresu przedmiotów przyrodniczych, część humanistyczną z zakresu języka polskiego oraz część humanistyczną z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.
Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.
W trakcie kursu organizowane są egzaminy próbne, sprawdziany, kartkówki, prace domowe, rozwiązywanie zadań przy tablicy.
Przedsiębiorstwo oświatowe „Atena” to zespół szkół ze znakomitą kadrą pedagogiczną, która przygotuje do poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego: humanistycznej - język polski, historia i widza o społeczeństwie, matematyczno-przyrodniczej - matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia oraz
języków obcych - język angielski, język niemiecki.
Egzamin gimnazjalny to ważne wyzwanie, które kształtuje dalsze etapy edukacji. Od jego wyników zależy wybór liceum. Tylko uczniowie z najwyższymi wynikami, dostaną się do prestiżowych liceów i tym samym drzwi najlepszych uczelni w kraju i zagranicą staną przed nimi otworem. By pomóc każdemu uczniowi jak najlepiej zdać trudny i ważny egzamin, oddziały Edun Korepetycje opracowały specjalne kursy przygotowujące.
Kursy adresowane są do gimnazjalistów, którzy chcą powtórzyć i usystematyzować materiał przed egzaminem. W trakcie kursu kładziemy nacisk przede wszystkim na rozwiązywanie problemów związanych z zagadnieniami egzaminacyjnymi i szybką powtórkę materiału.
Celem kursów jest skuteczne przygotowanie uczniów klas III do egzaminu gimnazjalnego, uzupełnienie, powtórzenie, usystematyzowanie i utrwalenie materiału oraz zaznajomienie z technikami egzaminacyjnymi i typowymi rodzajami zadań egzaminacyjnych. Kursy realizowane są nie z BLOKÓW TEMATYCZNYCH, ale z konkretnych przedmiotów.
Ośrodek przygotowuje młodzież do egzaminu gimnazjalnego od momentu, kiedy ten egzamin został wprowadzony do polskich szkół.
Kursy obejmują 3 bloki: matematyczno-przyrodniczy, humanistyczny i językowy.
Kursy gimnazjalne humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze i językowe.
Firma Abiturient zaprasza na skuteczne kursy gimnazjalne dla wszystkich chcących kontynuować naukę w prestiżowych liceach.
Zajęcia całoroczne i semestralne, testowe i feryjne.
Centrum prowadzi kursy dla gimnazjalistów, wspomagające przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Kursy podzielone są na bloki: humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy.
Egzamin gimnazjalny 2014 – oferta kursów dla uczniów klas „3”:
Przedmioty humanistyczne (język polski + historia + wos)
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze (matematyka + fizyka + chemia + elementy geografii i biologii)
Język angielski - rozszerzony
Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego mają na celu powtórkę materiału z zakresu gimnazjum ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień występujących na egzaminie. Program kursów jest zgodny z podstawą przedmiotową szczegółowo określoną i zatwierdzona przez MEN. Uczestnictwo w kursie pozwala na powtórzenie, rozszerzenie oraz usystematyzowanie materiału. Dużo czasu poświęcone jest na rozwiązywanie ćwiczeń pojawiających się na egzaminie.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności