Kursy gimnazjalne z Edun Korepetycje

Egzamin gimnazjalny to ważne wyzwanie, które kształtuje dalsze etapy edukacji. Od jego wyników zależy wybór liceum. Tylko uczniowie z najwyższymi wynikami, dostaną się do prestiżowych liceów i tym samym drzwi najlepszych uczelni w kraju i zagranicą staną przed nimi otworem. By pomóc każdemu uczniowi jak najlepiej zdać trudny i ważny egzamin, oddziały Edun Korepetycje opracowały specjalne kursy przygotowujące.

Dlaczego Edun?

Doświadczeni i sympatyczni korepetytorzy z Edun Korepetycje pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z przedmiotów humanistycznych, czy matematyczno-przyrodniczych. Oddziały posiadają bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne. Zajęcia prowadone są w niewielkich grupach (4-6 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje. Kurs przygotowujący jest prowadzony osobno dla części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej, zajęcia realizowane są w oparciu o specjalny program dydaktyczny opracowany przez egzaminatorów CKE.

data ostatniej modyfikacji: 2013-11-28 12:31:31
Polityka Prywatności