Kursy gimnazjalne

więcej filtrówmniej filtrów
Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.
Przedsiębiorstwo oświatowe „Atena” to zespół szkół ze znakomitą kadrą pedagogiczną, która przygotuje do poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego: humanistycznej - język polski, historia i widza o społeczeństwie, matematyczno-przyrodniczej - matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia oraz
języków obcych - język angielski, język niemiecki.
Kursy adresowane są do gimnazjalistów, którzy chcą powtórzyć i usystematyzować materiał przed egzaminem. W trakcie kursu kładziemy nacisk przede wszystkim na rozwiązywanie problemów związanych z zagadnieniami egzaminacyjnymi i szybką powtórkę materiału.
Celem kursów jest skuteczne przygotowanie uczniów klas III do egzaminu gimnazjalnego, uzupełnienie, powtórzenie, usystematyzowanie i utrwalenie materiału oraz zaznajomienie z technikami egzaminacyjnymi i typowymi rodzajami zadań egzaminacyjnych. Kursy realizowane są nie z BLOKÓW TEMATYCZNYCH, ale z konkretnych przedmiotów.
Ośrodek przygotowuje młodzież do egzaminu gimnazjalnego od momentu, kiedy ten egzamin został wprowadzony do polskich szkół.
Kursy obejmują 3 bloki: matematyczno-przyrodniczy, humanistyczny i językowy.
Kursy gimnazjalne humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze i językowe.
Egzamin gimnazjalny 2014 – oferta kursów dla uczniów klas „3”:
Przedmioty humanistyczne (język polski + historia + wos)
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze (matematyka + fizyka + chemia + elementy geografii i biologii)
Język angielski - rozszerzony
Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego mają na celu powtórkę materiału z zakresu gimnazjum ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień występujących na egzaminie. Program kursów jest zgodny z podstawą przedmiotową szczegółowo określoną i zatwierdzona przez MEN. Uczestnictwo w kursie pozwala na powtórzenie, rozszerzenie oraz usystematyzowanie materiału. Dużo czasu poświęcone jest na rozwiązywanie ćwiczeń pojawiających się na egzaminie.
Kanał RSS dla tej listy